2020-2021 ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI HİBRİT SATRANÇ TURNUVASI |
YILDIZ KIZ KATEGORİSİ |
|
Organizatör(ler) : GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI & MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI & TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU |
Turnuva Direktörü : IO FIRAT YALÇIN |
Başhakem : Ergur, Fuat 6340296 |
Başhakem Yardımcısı : Ogul, Volkan 44530030 |
Hakem : Kacan, Murat 6331084; Subasi, Veysel 44535902; Oney, Mehmet 6386776 |
Şehir : tornelo.com / 51 İL ve 64 SALON |
Rating-Ø : 1279 |
Tarih : 29.06.2021 'e 02.07.2021 |
|
Baslangic siralamasi listesi |
|
B.NO. |
İSİM |
UKD |
ELO |
FED |
OKUL |
ŞEHİR |
1 |
Mutlu Ezgi |
1705 |
1484 |
TUR |
EGE UNIVERSITESI GUCLENDIRME VAKFI OKULLARI OZEL GAZIEMIR ORTAOKULU |
IZMIR |
2 |
Dirican Feride |
1678 |
1468 |
TUR |
OZEL ANTALYA BAHCESEHIR ORTAOKULU |
ANTALYA |
3 |
Kucuk Aybike |
1653 |
1459 |
TUR |
OZEL FINAL ALTINORDU ORTAOKULU |
ORDU |
4 |
Ozgor Ezel |
1561 |
1396 |
TUR |
YILDIZKENT ORTAOKULU |
TEKIRDAG |
5 |
Tirpan Ceren |
1538 |
1379 |
TUR |
SAIR ZIHNI ORTAOKULU |
ISTANBUL |
6 |
Ulus Ekin |
1509 |
1243 |
TUR |
CUMHURIYET ORTAOKULU |
ISTANBUL |
7 |
Dalkilinc Gul |
1433 |
1195 |
TUR |
TAHIR TULUK ORTAOKULU |
ANTALYA |
8 |
Er Esma |
1431 |
1026 |
TUR |
ADAPAZARI OZEL ENKA ORTAOKULU |
SAKARYA |
9 |
Celik Zumra |
1391 |
1042 |
TUR |
MEHMET ADNAN OZCELIK ORTAOKULU |
MERSIN |
10 |
Uman Elya Aynur |
1374 |
|
TUR |
OZEL USAK SAFAK ONCU KOLEJI ORTAOKULU |
USAK |
11 |
Gunes Defne |
1368 |
1122 |
TUR |
OZEL KENT KOLEJI ORTAOKULU |
IZMIR |
12 |
Duman Zehra Dila |
1333 |
|
TUR |
15. KOLORDU ORTAOKULU |
KOCAELI |
13 |
Colak Nisa Naz |
1287 |
|
TUR |
ATATURK ORTAOKULU |
ZONGULDAK |
14 |
Akkus Beril Yagmur |
1251 |
|
TUR |
23 NISAN HAVACILAR ORTAOKULU |
NIGDE |
15 |
Ucar Zeynep Nazli |
1251 |
|
TUR |
RESADIYE ATATURK ORTAOKULU |
TOKAT |
16 |
Catakli Nur Basak |
1227 |
|
TUR |
HASAN ALI YUCEL ORTAOKULU |
ISTANBUL |
17 |
Donat Sura Damla |
1213 |
|
TUR |
MEHMETCIK ORTAOKULU |
ERZINCAN |
18 |
Bultekin Ceren |
1173 |
|
TUR |
VAHIDE AKTUG ORTAOKULU |
BURSA |
19 |
Celik Almina |
1160 |
|
TUR |
SIBEL-ISMET CATIK ORTAOKULU |
ANKARA |
20 |
Yildirim Sudenur |
1144 |
|
TUR |
15 TEMMUZ SEHITLERI IMAM HATIP ORTAOKULU |
ERZURUM |
21 |
Keskin Sumeyye Ayse |
1124 |
|
TUR |
OZEL KONYA ALP ORTAOKULU |
KONYA |
22 |
Dogan Ayse Gunay |
1102 |
|
TUR |
MEHMETCIK ORTAOKULU |
CANKIRI |
23 |
Akar Irem Yagmur |
1071 |
|
TUR |
OZEL ORTACA FINAL ORTAOKULU |
MUGLA |
24 |
Sahin Berra |
1068 |
|
TUR |
23 NISAN ORTAOKULU |
CORUM |
25 |
Ozgunes Idil |
1046 |
|
TUR |
OZEL ORTACA FINAL ORTAOKULU |
MUGLA |
26 |
Malgac Guzin irem |
1005 |
|
TUR |
VALI NECATI CETINKAYA ORTAOKULU |
KONYA |
27 |
Say Ceyda |
1001 |
|
TUR |
MEHMET RUSEN ERKURT ORTAOKULU |
EDIRNE |
28 |
Aykut Elif Sude |
|
|
TUR |
OZEL CANKAYA BILISIM ORTAOKULU |
ANKARA |
29 |
Tezel Almina Su |
|
|
TUR |
MEHMET RUSEN ERKURT ORTAOKULU |
EDIRNE |